0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain LaLiga
سه‌ویا
-
-
Granada CF
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
آلاوس
۱
۲
ویارئال
Finished
۲۱:۰۰
اسپانیول
۱
۱
اتلتیک بیلبائو
Finished
۱۵:۳۰
والنسیا
۲
۰
بارسلونا
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Bundesliga
مونشن‌گلادباخ
۳
۱
ماینس
Finished
۱۸:۰۰
فرایبورگ
۰
۲
SC Paderborn 07
Finished
۱۸:۰۰
وولفسبورگ
۱
۲
هرتابرلین
Finished
۱۸:۰۰
1. FC Union Berlin
۲
۰
آگزبورگ
Finished
۱۸:۰۰
بایرن مونیخ
۵
۰
شالکه 04
Finished
۲۱:۰۰
اینتراخت فرانکفورت
۲
۰
آر بی لایپزیگ
Finished
۱۸:۰۰
  France Ligue 1
المپیک مارسی
۰
۰
انجرس
Finished
۲۰:۰۰
موناکو
-
-
استراسبورگ
inprogress
۲۲:۳۰
مون‌پلیه
-
-
دیجون
inprogress
۲۲:۳۰
Stade De Reims
-
-
متز
inprogress
۲۲:۳۰
سنت اتیان
-
-
Olympique Nimes
inprogress
۲۲:۳۰
Stade Brestois 29
-
-
آمینز
inprogress
۲۲:۳۰
  Qatar Stars League
السد
۴
۲
AL Shahaniya
Finished
۱۹:۱۰
Umm-Salal
۱
۰
Al-Khor
Finished
۱۷:۰۰
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
Machine Sazi Tabriz
۰
۰
فولاد سپاهان
Finished
۱۵:۰۰
GOL Gohar Sirjan FC
۱
۱
سایپا کرج
Finished
۱۵:۳۰
ذوب آهن
۱
۰
پارس جنوبی جم
Finished
۱۵:۴۵
پیکان
۰
۱
FC Nassaji Mazandaran
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie A
فیورنتینا
۰
۰
جنوا
Finished
۲۰:۳۰
تورینو
-
-
آتالانتا
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
اسپال
۱
۳
بلونیا
Finished
۱۷:۳۰
  England FA Cup
Brentford FC
۰
۱
لسترسیتی
Finished
۱۶:۱۵
ساوتهمپتون
۱
۱
تاتنهام
Finished
۱۸:۳۰
Newcastle United
۰
۰
Oxford United
Finished
۱۸:۳۰
Burnley FC
۱
۲
Norwich City
Finished
۱۸:۳۰
میلوال
۰
۲
شفیلد یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
وستهام
۰
۱
وست‌برومویچ
Finished
۱۸:۳۰
ردینگ
۱
۱
Cardiff City
Finished
۱۸:۳۰
پورتسموث
۴
۲
Barnsley FC
Finished
۱۸:۳۰
هال سیتی
۱
۲
Chelsea FC
Finished
۲۱:۰۰
کاونتری
۰
۰
بیرمنگام
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal League Cup, Final round
براگا
-
-
پورتو
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Israel Premier League
مکابی تل‌آویو
-
-
FC Ashdod
Finished
۲۱:۲۰
هاپوئل‌ کیریات‌ شمونه
۰
۰
هوپل بیرشووا
Finished
۱۹:۰۰
Hapoel Haifa FC
۲
۲
Hapoel Raanana FC
Finished
۲۰:۰۰
Hapoel Kfar Saba FC
۱
۲
Hapoel Tel Aviv FC
Finished
۱۶:۳۰
  Saudi Arabia Saudi Professional League
الشباب
۰
۰
AL Hilal (KSA)
Finished
۱۸:۴۰
AL Ittihad FC
۰
۰
AL Adalh FC
Finished
۲۰:۴۰
Abha Club
۰
۱
AL Faisaly FC
Finished
۱۶:۲۵
  Netherlands Eredivisie
هیرن‌وین
۱
۲
AZ Alkmaar
Finished
۲۱:۰۰
اسپارتاروتردام
-
-
Fortuna Sittard
inprogress
۲۳:۱۵
هراکلس
-
-
فاینورد
inprogress
۲۲:۱۵
RKC Waalwijk
-
-
فنلو
inprogress
۲۲:۱۵
  Australia A-League
ملبورن سیتی
۰
۰
Perth Glory FC
Finished
۱۲:۰۰
Central Coast Mariners FC
۰
۱
Brisbane Roar FC
Finished
۰۹:۳۰
  Belgium First Division A
KAA Gent
-
-
خنک
inprogress
۲۳:۰۰
چارلروی
-
-
Yellow Red KV Mechelen
Cancelled
۲۰:۳۰
Royal Excel Mouscron
-
-
ST Truidense VV
inprogress
۲۲:۳۰
واسلند بوورن
-
-
KAS Eupen
inprogress
۲۲:۳۰
  Turkey Super Lig
فنرباغچه
۲
۰
استانبول باساکسهیر
Finished
۲۰:۳۰
کاسیم‌پاشا
۱
۲
آلانیااسپور
Finished
۱۷:۳۰
کایسری‌اسپور
۱
۱
MKE Ankaragucu
Finished
۱۴:۳۰
  Switzerland Super League
FC Zurich
-
-
FC Luzern
inprogress
۲۱:۳۰
Neuchatel Xamax Fcs
-
-
Servette FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Superliga
CA Aldosivi
۲
۰
Atletico Lanus
Finished
۰۰:۰۵
Gimnasia Y Esgrima La Plata
۰
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۲:۱۰
یونیون سانتافه
۱
۰
Argentinos Juniors
Finished
۰۴:۱۵
Club Atletico Rosario Central
۲
۱
CA Huracan
Finished
۰۴:۱۵
  Scotland League Two
Cove Rangers
۲
۰
Annan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Cowdenbeath FC
۳
۲
Brechin City
Finished
۱۸:۳۰
Queens Park FC
۲
۲
Albion Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Stenhousemuir FC
۱
۲
Edinburgh City
Finished
۱۸:۳۰
Stirling Albion
۱
۲
Elgin City
Finished
۱۸:۳۰
  Spain LaLiga 2
SD Huesca
۲
۱
سی‌دی لوگو
Finished
۱۸:۳۰
رئال ساراگوسا
-
-
نومانسیا
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
UD Las Palmas
۰
۰
تنریف
Finished
۲۰:۴۵
اسپورتینگ خیخون
۱
۰
Fuenlabrada CF
Finished
۱۸:۳۰
  Hungary NB I
فرنکواروس
۴
۰
Paksi FC
Finished
۱۷:۲۵
Debreceni VSC
-
-
Ujpest FC
inprogress
۲۱:۳۰
Kaposvari Rakoczi FC
۱
۱
Puskas Akademia FC
Finished
۱۹:۳۰
Mezokovesd Zsory SE
۱
۰
Kisvarda FC
Finished
۱۹:۳۰
Zalaegerszeg TE
۱
۳
Diosgyori Vtk
Finished
۱۹:۳۰
ویدئوتون فهروار
۰
۰
Budapest Honved FC
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Primera Division
CD Everton Vina Del Mar
۲
۱
Universidad De Concepcion
Finished
۰۱:۰۰
CD O Higgins
۱
۲
Deportes Union La Calera
Finished
۰۳:۳۰
CD Antofagasta
۲
۱
Coquimbo Unido
Finished
۱۸:۳۰
  Paraguay Primera Division, Apertura
San Lorenzo
۱
۰
12 De Octubre De Itaugua
Finished
۰۲:۴۵
General Diaz
۰
۲
Nacional Asuncion
Finished
۰۰:۳۰
  Scotland League One
Falkirk FC
۶
۰
Forfar Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Airdrieonians
۰
۰
Stranraer FC
Finished
۱۸:۳۰
Clyde FC
۲
۱
East Fife FC
Finished
۱۸:۳۰
Peterhead FC
۱
۰
Dumbarton FC
Finished
۱۸:۳۰
Raith Rovers
۴
۳
Montrose FC
Finished
۱۸:۳۰
  Cyprus 1st Division
Doxa Katokopias
۰
۳
آپوئل نیکوزیا
Finished
۲۰:۳۰
پافوس
۱
۱
Olympiakos Nicosia
Finished
۱۶:۳۰
AEK Larnaca
۳
۱
AEL Limassol
Finished
۱۸:۳۰
  India Indian Super League
FC Goa
۳
۲
Kerala Blasters FC
Finished
۱۷:۳۰
  Colombia Primera A, Apertura
Rionegro Aguilas
۲
۰
Jaguares FC
Finished
۰۲:۳۰
CD Once Caldas
۰
۰
Independiente Santa Fe
Finished
۰۴:۳۵
Envigado FC
-
-
Boyaca Chico FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Scotland Championship
Dundee United
۱
۱
Greenock Morton FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Arbroath
۲
۱
Partick Thistle
Finished
۱۸:۳۰
AYR United
۱
۰
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۸:۳۰
Queen of The South
۲
۳
Alloa Athletic
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland Reykjavikurmot
Vikingur Reykjavik
۴
۰
Fram Reykjavik
Finished
۰۰:۳۰
  India I-League
Aciesta Trau Football Club
۲
۱
Aizawl FC
Finished
۱۲:۰۰
Chennai City
۰
۲
Quess East Bengal FC
Finished
۱۷:۰۰
  Bolivia Division Profesional, Apertura
Always Ready
-
-
Club Aurora
inprogress
۲۲:۳۰
  Belgium First Division B, Second stage
KVC Westerlo
-
-
KSV Roeselare
inprogress
۲۳:۰۰
Royal Excelsior Virton
۱
۰
K Beerschot VA
Finished
۱۹:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Peninsula Power FC
۱
۳
Gold Coast Knights SC
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane City FC
۲
۳
Moreton Bay United
Finished
۰۷:۳۰
زسکامسکو
۲
۱
LASK
Finished
۱۴:۳۰
Dugo Selo
-
-
Zagorec Krapina
Finished
۲۰:۰۰
Gandzasar Kapan FC
۲
۲
FC Noah
Finished
۱۱:۳۰
FC Fastav Zlin
۰
۱
SK Lisen
Finished
۱۳:۰۰
اسلاویاپراگ
۳
۳
SK Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۶:۰۰
FC Pyunik Yerevan 2
۰
۲
Sevan FC
Finished
۱۱:۳۰
Stal Brzeg
۰
۰
HKS Ruch Zdzieszowice
Finished
۱۲:۳۰
SK Slovan Bratislava
۱
۲
FC Rubin Kazan
Finished
۱۲:۳۰
FC Cfr 1907 Cluj
۳
۲
CS Emelec
Finished
۱۴:۳۰
FC Copenhagen
۲
۰
Halmstads BK
Finished
۱۴:۳۰
AFC Uta Arad
۵
۱
ACS Progresul Pecica
Finished
۱۲:۳۰
Rekord Bielsko Biala
۱
۲
Rks Garbarnia Krakow
Finished
۱۳:۰۰
Vladimirskiy Express St Petersburg
-
-
Fk Kf Saint Petersburg
inprogress
۲۲:۰۰
Floridsdorfer Ac Wien Amateure
-
-
Sv Essling
Finished
۲۰:۰۰
FC Nomme United
-
-
JK Tallinna Kalev U21
Finished
۲۰:۱۰
FC Vysocina Jihlava
-
-
SFK Vrchovina
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
FK Atletik Kuklen
۱
۱
Maritsa Plovdiv
Finished
۱۲:۳۰
GKS Tychy
-
-
SFC Opava
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۲
۰
FK Kozlovice
Finished
۱۲:۳۰
Fc Chernomorets-2 Odessa
۱
۱
FC Balkany Zorya
Finished
۱۳:۳۰
Widzew Lodz
۳
۲
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۳:۳۰
FC Kolkheti-1913 Poti
۰
۲
FC Shukura Kobuleti
Finished
۱۳:۳۰
Podbeskidzie Bielsko Biala
۰
۰
GKS Katowice
Finished
۱۳:۳۰
FC Samgurali Tskaltubo
۱
۱
FC Merani Martvili
Finished
۱۳:۳۰
MFK Vitkovice
۶
۲
MFK Frydek-Mistek
Finished
۱۴:۳۰
SFC Opava
۱
۲
GKS Tychy
Finished
۱۴:۳۰
Shinnik-M Yaroslavl
۰
۴
FC Tekstilshchik Ivanovo
Finished
۱۴:۳۰
FK Graficar Beograd
۰
۰
FK Sindelic Beograd
Finished
۱۴:۳۰
KS Lechia Zielona Gora
۱
۲
Chemik Police
Finished
۱۴:۳۰
Ruch Radzionkow
۳
۰
Spojnia Landek
Finished
۱۴:۳۰
FK Pelister Bitola
۱
۱
Macva Sabac
Finished
۱۴:۳۰
Police Tero FC
۴
۴
Sukhothai FC
Finished
۱۴:۳۰
Pioner Ramenskoe
-
-
FK Kolomna
inprogress
۱۴:۳۰
Shamrock Rovers FC
-
-
Longford Town FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
NK Dubrava
۲
۱
NK Sesvete
Finished
۱۵:۰۰
GNK Dinamo Zagreb
۴
۰
FC Koper
Finished
۱۵:۳۰
PFC Montana 1921
-
-
PFK Sportist Svoge
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FC Astana
۴
۲
برنتفورد U23
Finished
۱۵:۳۰
NK Cepin
-
-
NK Bedem Ivankovo
Finished
۱۶:۳۰
VfL Oldenburg
-
-
SV Atlas Delmenhorst
Finished
۱۶:۳۰
AIK
۱
۱
Vasteraas SK
Finished
۱۶:۳۰
KKS Lech Poznan
۰
۱
شاختار دونتسک
Finished
۱۷:۳۰
HNK Rijeka
۴
۲
NK Olimpija Ljubljana
Finished
۱۷:۳۰
BK Fremad Amager
۰
۰
HB Koege
Finished
۱۷:۳۰
SV Allerheiligen
-
-
SV Rottenmann
Finished
۱۹:۰۰
NK Krsko
-
-
NK Rogaska
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Estudiantes de Merida FC
-
-
Deportivo Tachira
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Greece U19 Super League
AEK Athens
۰
۲
Olympiacos FC
Finished
۱۳:۰۰
Panaitolikos
۱
۳
Aris
Finished
۱۲:۳۰
Panionios
۲
۱
Atromitos Athinon
Finished
۱۲:۳۰
Lamia 1964
۱
۳
Asteras Tripolis
Finished
۱۳:۳۰
PAOK Thessaloniki
۲
۰
Volos NPS
Finished
۱۵:۳۰
  South Africa Premier League
Orlando Pirates
۱
۰
Amazulu Durban
Finished
۱۹:۳۰
Lamontville Golden Arrows
۰
۱
Kaizer Chiefs
Finished
۱۷:۰۰
Stellenbosch FC
۱
۰
Polokwane City
Finished
۱۷:۰۰
  Mexico Primera Division, Clausura
Tijuana De Caliente
۰
۰
CF America
Finished
۰۶:۴۰
Puebla FC
۰
۱
Queretaro FC
Finished
۰۶:۳۰
  South Africa Premier League, Reserve
Polokwane City
۱
۱
Chippa United Fc
Finished
۱۱:۳۰
Supersport United Fc
۰
۳
Orlando Pirates
Finished
۱۳:۳۰
  Greece Super League 1
AE Larissa FC
۰
۲
پاناتینایکوس
Finished
۲۱:۰۰
  Portugal U23 Championship, 1st Phase
Rio Ave
۱
۲
Vitoria Guimaraes
Finished
۱۴:۳۰
Sporting Cp
۰
۱
CD Cova Da Piedade
Finished
۱۴:۳۰
CD Aves
۴
۰
Academica Coimbra
Finished
۱۴:۳۰
  France Ligue 2
لنز
۱
۱
Clermont Foot
Finished
۱۷:۳۰
  International Youth U23 AFC Championship, Knockout stage
Australia
-
-
ازبکستان
Finished
۱۶:۰۰
  Turkey 1. Lig
Altay Izmir
۱
۰
استامبول اسپور
Finished
۱۹:۳۰
گیرسان اسپور
۲
۱
Umraniyespor
Finished
۱۴:۳۰
Osmanlispor FK
۰
۰
Keciorengucu
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie B
US Salernitana 1919
۲
۱
Cosenza Calcio
Finished
۲۰:۳۰
سیتادلا
۱
۲
Benevento Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Virtus Entella
۱
۱
US Cremonese
Finished
۱۷:۳۰
Pordenone Calcio
۰
۲
Pescara Calcio
Finished
۱۷:۳۰
AC Pisa 1909
۱
۱
SS Juve Stabia
Finished
۱۷:۳۰
  England Championship
Stoke City
۲
۰
Swansea City
Finished
۱۸:۳۰
Blackburn Rovers
-
-
کوئینز پارک رنجرز
Cancelled
۱۸:۳۰
برنتفورد
-
-
ناتینگهام فارست
Cancelled
۱۸:۳۰
کاردیف سیتی
-
-
West Bromwich Albion
Cancelled
۱۸:۳۰
هال سیتی
-
-
Huddersfield Town
Cancelled
۱۸:۳۰
لیدز یونایتد
-
-
میلوال
Cancelled
۱۸:۳۰
Luton Town
-
-
دربی کانتی
Cancelled
۱۸:۳۰
ردینگ
-
-
بریستول سیتی
Cancelled
۱۸:۳۰
Wigan Athletic
-
-
شفیلد ونزدی
Cancelled
۱۸:۳۰
  Finland Suomen Cup, Group A
HJK Helsinki
۳
۰
TPS Juniorijalkapallo
Finished
۱۵:۰۰
FC Inter Turku
۳
۰
IFK Mariehamn
Finished
۱۶:۴۵
  England National League
Harrogate Town FC
۰
۲
ورکسهام
Finished
۱۸:۳۰
بورهام وود
۱
۱
باروو
Finished
۱۸:۳۰
داور اتلتیک
۲
۰
آلدرشات
Finished
۱۸:۳۰
ساتون یونایتد
۰
۰
سولیهول مورس
Finished
۱۸:۳۰
بروملی
۱
۲
Barnet FC
Finished
۱۸:۳۰
Chesterfield FC
۱
۱
AFC فیلد
Finished
۱۸:۳۰
Chorley FC
۰
۱
هالیفاکس‌تاون
Finished
۱۸:۳۰
داگنم و ردبریج
۲
۰
Notts County
Finished
۱۸:۳۰
هارتلپول یونایتد
۲
۰
Stockport County FC
Finished
۱۸:۳۰
مایدنهید یونایتد
۲
۰
استلیژ
Finished
۱۸:۳۰
تورکای یونایتد
۰
۰
ابسفلیت یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
وورکینگ
۱
۰
Yeovil Town
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Carioca, Serie A, Relegation round
Nova Iguacu RJ
-
-
Friburguense AC RJ
inprogress
۲۱:۳۰
America FC RJ
-
-
Americano FC RJ
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany 3. Liga
MSV Duisburg
۱
۱
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۳۰
Chemnitzer FC
۲
۲
FC Viktoria Cologne
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen 1912
۰
۱
SV Waldhof Mannheim 07
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Magdeburg
۱
۲
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۱
۲
SC Preussen 06 Munster
Finished
۱۶:۳۰
FC Wurzburger Kickers
۱
۲
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo VII
Alboraya UD
-
-
Torre Levante Orriols Cf
inprogress
۲۱:۳۰
CF Valencia
۳
۰
Real Murcia
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Segunda B Group III
FC Barcelona B
-
-
SD Ejea
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Brasiliense
SE Gama DF
-
-
Taguatinga EC DF
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A3
GE Osasco SP
-
-
Barretos SP
inprogress
۲۱:۳۰
EC Primavera SP
-
-
Capivariano FC SP
inprogress
۲۱:۳۰
Paulista FC SP
-
-
Nacional AC SP
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A2
EC Taubate SP
-
-
CA Votuporanguense SP
inprogress
۲۱:۳۰
AD Sao Caetano SP
-
-
Monte Azul SP
inprogress
۲۱:۳۰
Red Bull Brasil SP
-
-
SAO Bernardo FC SP
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga West
Borussia Dortmund II
۳
۱
Wuppertaler SV
Finished
۱۶:۳۰
VfB Homberg
۰
۳
VfL Sportfreunde Lotte 1929
Finished
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۲
۱
SV Bergisch Gladbach 09
Finished
۱۶:۳۰
اوبرهاوسن
۳
۰
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
SV Lippstadt 08
۲
۰
FC Schalke 04 II
Finished
۱۶:۳۰
TUS Haltern
۲
۱
TSV Alemannia Aachen
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Liga Bet South B
SC Hapoel Lod
-
-
Beitar Ironi Kiryat Gat
inprogress
۲۱:۳۰
  International Clubs CAF Champions League, Group D
Esperance Sportive De Tunis
-
-
Raja Casablanca Athletic
inprogress
۲۲:۳۰
  International Clubs Arena Cup
NK Drava Ptuj
۲
۱
FK Slavoj Vysehrad
Finished
۱۳:۳۰
  Scotland Premiership
مودر وول
۰
۰
هیبرنیان
Finished
۱۸:۳۰
هامیلتون آکسیس
۲
۴
Livingston FC
Finished
۱۸:۳۰
سلتیک
۳
۰
Ross County
Finished
۱۸:۳۰
ساینت جانستون
۲
۱
Kilmarnock FC
Finished
۱۸:۳۰
  France National 2
AS Poissy
-
-
L´Entente SSG
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A1
EC Agua Santa SP
-
-
Gremio Novorizontino SP
inprogress
۲۱:۳۰
Oeste FC SP
-
-
Ituano FC SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Cearense, Serie A
FC Atletico Cearense CE
-
-
Caucaia EC CE
inprogress
۲۲:۳۰
  Israel Liga Bet North A
FC Tzeirei Kfar Kanna
-
-
Ihud Bney Majd AL Krum
Finished
۱۶:۰۰
Akhi Akko
۰
۰
FC Ahva Kfar Manda
Finished
۱۴:۰۰
  International Youth U19 Club Friendly Games
Borussia Dortmund
۶
۰
VfL Bochum
Finished
۱۳:۳۰
  Israel Liga Bet North B
Hapoel FC Sandala Gilboa
۰
۳
Maccabi Akhi Iksal
Finished
۱۳:۰۰
  England League One
Ipswich Town
۱
۰
Lincoln City
Finished
۱۸:۳۰
بلک‌پول
-
-
Tranmere Rovers
Cancelled
۱۸:۳۰
بریستول
۰
۰
فلیتوود تاون
Finished
۱۸:۳۰
Burton Albion
۱
۱
Accrington Stanley
Finished
۱۸:۳۰
Coventry City
-
-
Wycombe Wanderers
Cancelled
۱۸:۳۰
پتربورو یونایتد
۲
۱
روترهام
Finished
۱۸:۳۰
پورتسموث
-
-
میلتون کینز دونس
Cancelled
۱۸:۳۰
روچدایل
۲
۲
گلینگهام
Finished
۱۸:۳۰
شروسبوری
-
-
Bolton Wanderers
Cancelled
۱۸:۳۰
  Brazil Sergipano
Boca Junior FC SE
-
-
AO Itabaiana SE
inprogress
۲۲:۰۰
  Switzerland Challenge League
FC Stade LS Ouchy
۰
۲
FC Aarau
Finished
۱۹:۳۰
SC Kriens
۰
۰
FC Winterthur
Finished
۲۰:۰۰
  Mexico Liga Premier
Leones Negros Udg II
-
-
Gavilanes de Matamoros
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Real Betis Balompie Youth
-
-
آلمریا
Finished
۲۱:۰۰
U.D Dos Hermanas San Andres
-
-
Vazquez Cultural
Finished
۲۰:۰۰
Recreativo Huelva
۱
۳
San Felix CF
Finished
۱۵:۳۰
  Iceland Reykjavikurmot, Women
Valur Reykjavik
-
-
Vikingur Reykjavik
Finished
۲۰:۴۵
  Brazil Copa do Nordeste
Santa Cruz FC PE
-
-
EC Bahia BA
inprogress
۲۲:۳۰
EC Vitoria BA
-
-
Fortaleza EC CE
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera C, Clausura
Cscd Laferrere
-
-
Canuelas FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Central Cordoba Rosario
-
-
CS Italiano
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CSD Merlo
-
-
Csdc Espanol
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club Lujan
-
-
CA Ituzaingo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CSD San Martin
-
-
CA Victoriano Arenas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo V
Atletico De Pinto Juvenil Dh
-
-
Atletico Madrid
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Goiano, 1 Divisao
Vila Nova FC GO
-
-
Jaragua EC GO
inprogress
۲۲:۳۰
  Morocco Botola
CA Youssoufia Berrechid
-
-
Raja Beni Mellal
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Paranaense, 1 Divisao
CA Paranaense PR
-
-
Londrina EC PR
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  England League Two
Carlisle United
۲
۱
Walsall FC
Finished
۱۸:۳۰
Cheltenham Town
-
-
Northampton Town
Cancelled
۱۸:۳۰
Crawley Town
۳
۲
Grimsby Town
Finished
۱۸:۳۰
اکسترسیتی
۰
۰
کولچستر
Finished
۱۸:۳۰
Leyton Orient FC
۲
۱
نیوپورت‌کانتری
Finished
۱۸:۳۰
Macclesfield Town
۲
۱
فارست‌گرین‌روورز
Finished
۱۸:۳۰
Mansfield Town
۳
۰
Bradford City
Finished
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۱
۱
Cambridge United
Finished
۱۸:۳۰
Salford City FC
۱
۱
Oldham Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Scunthorpe United
۲
۲
کرووه
Finished
۱۸:۳۰
Stevenage FC
۱
۲
Plymouth Argyle
Finished
۱۸:۳۰
سوئیندون‌تاون
۳
۰
پورت‌وال
Finished
۱۸:۳۰
  Ghana Premier League
Berekum Chelsea FC
۱
۱
Aduana Stars
Finished
۱۸:۳۰
Eleven Wonders FC
۲
۰
Karela United FC
Finished
۱۸:۳۰
Accra Great Olympics
۱
۰
Inter Allies FC
Finished
۱۸:۳۰
King Faisal
۱
۱
Elmina Sharks
Finished
۱۸:۳۰
Medeama SC
۱
۰
Ashanti Gold FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Nacional, Women, Group VI
Cf Las Majoreras
-
-
Ud Montana Alta
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Panama Premier Reserve League
Tauro FC
-
-
Arabe Unido
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Catarinense, Serie A
Concordia AC SC
-
-
Chapecoense SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Italy Serie C, Girone B
Carpi FC 1909
-
-
Calcio Padova
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Italy Serie C, Girone C
Rende Calcio 1968
-
-
US Vibonese Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Brazil Maranhense
Maranhao AC MA
-
-
SD Imperatriz MA
inprogress
۲۳:۰۰
  Brazil Carioca, Serie A, Taca Guanabara
AD Cabofriense RJ
-
-
Madureira EC RJ
inprogress
۲۲:۳۰
  France Championnat National U19, Group A
US Quevilly-Rouen Metropole
-
-
US Orleans
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie C, Girone A
Aurora Pro Patria 1919
۳
۲
Juventus U23
Finished
۱۷:۳۰
US Pistoiese 1921
-
-
Carrarese Calcio 1908
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  USA US Open Cup
ASC San Diego
-
-
Chula Vista FC
بازی شروع نشده است
۰۲:۳۰
Western Mass Pioneers
-
-
Portland Phoenix
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
West Chester United
-
-
Vereinigung Erzgebirge
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
Chicago FC United
-
-
Minneapolis City SC
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
Tulsa Athletics
-
-
Fort Worth Vaqueros FC
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
North Carolina Fusion U23
-
-
SC United Bantams
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
CAL FC
-
-
Ventura County Fusion
بازی شروع نشده است
۰۴:۰۰
Virginia United
-
-
Christos FC
بازی شروع نشده است
۰۴:۰۰
  Kuwait Premier League
Yarmouk
۱
۳
Kazma SC
Finished
۱۷:۰۰
AL Kuwait SC
-
-
AL Nasr SC
Cancelled
۱۹:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
FSV Wacker 90 Nordhausen
-
-
SV Babelsberg 03
Cancelled
۱۶:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo VI
CD Laguna
-
-
Cd Ofra
Finished
۱۵:۳۰
تنریف
۱
۱
UD San Fernando
Finished
۱۵:۳۰
  Albania Kategoria e Pare, Group A
KF Veleciku Koplik
-
-
KS Beselidhja
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria U21 Algerian Ligue 1
AC Paradou
۲
۰
CS Constantine
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Vitoria Sernache
۱
۱
Arc Oleiros
Finished
۱۴:۳۰
  Moldova Cupa Radautanu
Fc Bacioi
۱
۴
Real Succes 2
Finished
۱۴:۳۰
  Greece U19 Super League 2
PAE Chania
۰
۴
Apollon Smirnis
Finished
۱۳:۳۰
AE Karaiskakis
۱
۰
Apollon Pontou
Finished
۱۴:۰۰
Ergotelis
۴
۰
Panachaiki
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic Winter League, Final round
FC Zbrojovka Brno
۳
۲
بانیک استراوا
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
FK Mlada Boleslav
۵
۰
FC Dac 1904 Dunajska Streda
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Primera B, Clausura
CA San Miguel
-
-
CA Colegiales
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club Comunicaciones
-
-
ASD Justo Jose De Urquiza
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Villa San Carlos
-
-
Club Atletico Los Andes
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Acassuso
-
-
CSD Flandria
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD Uai Urquiza
-
-
Sacachispas FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Argentino De Quilmes
-
-
CA San Telmo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید